Leden 2007

Berlin grösste Zeitung ♥ Tokio Hotel ♥ Culture Awards

31. ledna 2007 v 23:09 | Sisíí |  Tokio Hotel 2007
Lidišky, tak toto jsou opět absolutně krásné fotenky !! Sledujte dvojčátka, jak jsou krásně opálení !!! ♥ Nujo no, na Maledivách měli asi krásně :)) ♥
Jinak Billíshkovi tenhle účes opravdu neuvěřitelně sluší !!! ♥ A když pozorujete Tomíka, je na něm opravdu vidět, že nám zestárl, dospěl nám ... vyrostl nám před očima ... ♥
NO, tak snad jen na závěr má oblíbená fáze .... :)) ENJOY IT !!! ♥
Euere Sisííí ♥

Tři krásné blendíky Billíshka ♥♥♥

31. ledna 2007 v 23:09 | Sisíí |  ♥ Bill Kaulitz ♥
Lidišky, tak vám nevím,jestli jsou to opravdu blendíky, možná zvětšené signaturky ... ale hlavně vím, že je to krása !! A to jako fakt !! no, ono jako asi netřeba zmiňovat, ale Billíshkovi to slušíkue všudeee !! ♥
tak enjoy it !! ♥ sisíí ♥
thlebdiesekundeth.blog.cz
thlebdiesekundeth.blog.cz

thlebdiesekundeth.blog.cz

Nejnovější termínky ♥ TH ♥

31. ledna 2007 v 23:08 | Sisíí |  Termínky...
Awards, and Public Outings

Březen:
* 25.03.2007. Echo 2007 in Berlin (not official)

TV Apperances

Únor:

* 02.02. RTL 22:15 Die ultimative Chartsshow - Die erfolgreichsten Songs von Null auf Platz 1 in den Deutschen Singlecharts(most successful hits: from 0 to no. 1 in the german charts)
* 04.02. Ki.Ka 11:15 TRICKBOXX.Kino!

Březen:
* 25.3.2007., RTL Echo 2007 (not official)


FF - Pravda musí ven III.

31. ledna 2007 v 23:07 | Sisíí |  ♥♥ FF - Pravda musí ven ♥♥
Lidišky, tady je další dílek z naší FFky "Pravda musí ven" omlouvám se, že jsem to sem nedala dříve ... dílků už je napsáno o dost více ... doplním :-*
Zatím papííínek euere Sisííí ♥
Enjoy it !!
*********************************************
Seděli v obětí několik hodin na pohovce, hned naproti televizi, která ovšem byla vypnutá. Poprvé za celou dobu co mají koncertní šňůry, nemají chuť si zapnout televizi. Jsou šťastní, když můžou být spolu sami, nikým a ničím nerušeni, v obětí…
"Tome?" zvedl Bill hlavu ke svému bratrovi a jemně ho pohladil po tváři.
"Ano?" zeptal se s úsměvem Tom a přitulil k sobě bratra ještě blíž.
"Že dnes budeme spát spolu v mém pokoji?" zeptá se Bill jako vždy s úsměvem a Tom tiše kývne. Nakloní se a jemně k Billovi přitiskne svoje sametové rty..Oba si vychutnávají společnou chvilku plnými doušky a nechtějí to ničím kazit.Bill se unaveně posadí a zívne si..
"Tak Tome šel bych si lehnout." zašeptá a protáhne se..Tom zhasne lampičku u pohovky a obě dvojčata přejdou k Billovi do pokoje ... Tom si rozpustí dredy, které měl svázané pevnou gumičkou a zaleze vedle bratra, který se zatím zachumlal pod teplou přikrývku...
"Dobrou noc Tome.." zašeptá tiše Bill a položí hlavu na bratrovu hruď..Tom prohrábne jeho vlasy a podloží si hlavu svou volnou rukou..
"Dobrou.." špitne a po chvilce ticha dodá ty dvě krásný slůvka "Miluji Tě!"...také to jsou poslední dvě slůvka které Bill uslyší a spokojeně usne..Tom si ještě hodnou půl hodinu hrál s bratrovými vlasy, ale pak mu ztěžkla víčka a stejně jako jeho milovaný bratr upadl do říše snů..
Ráno se Tom probudil jako první..Podíval se hned na bratra,který se choulil vedle něj s přikrývkou přetáhlou skoro až přes hlavu..S úsměvem bratra pohladil po vlasech a políbil jej do nich. Byl sladký naprosto v každé situaci.. Když byl rozčílený,smutný,šťastný,když se na něco soustředil a nejvíce, když spal..Vlastně on byl opravdu krásný stále..Pohladil ho po tváři a vstal..Začal se pomalu oblékat a chystal si oblečení do kufru na odjezd domů..
"Dobré ráno." protáhl se Bill mezi dveřmi a se zářivým úsměvem se podíval na Toma..Přešel k němu tou nejladnější chůzí jakou uměl a objal ho...Nechtěl ho pustit..Chtěl být jen a jen s ním..Nemuseli si nic říkat a ten druhý hned věděl,co k němu opravdu cítí..V jejich vztahu byla jen čistá láska..
"Jak se Ti spalo?" zeptal se po chvilce ticha Tom a pořád ho pevně držel v náruči, jako by se bál, že mu uteče...Bill se zhluboka nadechl a načerpal bratrovu vůni, kterou vedle sebe v noci pořád cítil...
"Skvěle!" odpověděl Bill svému bratrovi a přitiskl se ještě blíž..
"To jsem rád.." usmál se Tom a sjel dlaněmi na bratrův zadeček..
Dny, když se Bill vypařil se pro něj stávaly prázdnými a bezesmyslu cokoli dělat .. Měl o něj strach, bál se, že už ho nikdy neuvidí, neucítí jeho vůni, jeho dotyky.. Bál se.. Ale když ho zahlédl venku, jak de ve sněhové vánici k hotelu najednou byl tak šťastný, cítil se jako znovuzrozený..Miloval jej a on to věděl! Věděl, že ať se stane cokoli, bude pro něj Bill vyjmečný.. Oba velmi dobře věděli, že to co dělají, co k sobě cítí je proti přírodě, ale to je naprosto nezajímalo. Přáli si jen jedno..BÝT SPOLU! Nikdo jim v tom nemohl bránit..A i kdyby snad...nikdo nikdy nepřetrhne tu lásku, která mezi nimi je..
Tiše se objímali, líbali, hladili a ani jeden z nich nepostřehl, že někdo klepe na dveře..Až po několikátém silném bouchnutí do dveří to Tom vzdal a smutně odkráčel otevřít.
"Dobré ráno." usmál se na Toma Gustav a klidně vešel dovnitř pokoje..Tom zabouchl dveře a unaveně se podíval na Billa, který mu skládal trička do kufru.
"Jak jste se vyspali?" zasměje se Gustav a posadí se na sedačku.Tom si klekne vedle Billa a pomůže mu se skládáním oblečení do kufru..Několik letmých dotyků zaregistroval i Gustav, ale nějak si to nebral… Klidně si zapnul televizi a čekal, až dvojčata přijdou k němu.
"Půjdu uklidit pokoj." usmál se Bill a odešel do svého "pokoje".Tom se na něj zadíval a všiml si, jak na něj bratr mrká..
"Hned přijdu, jen si dojdu pro..ehm..pro mikinu." usmál se omluvně Tom a zaplul hned za svým bratrem..Okamžitě si padli do náruče a jeden druhému oplácel polibky...
Byla to jen chvilinka, co je Gustav vyrušil a jim to přeci jen připadalo jako věčnost!
"Nechci být bez Tebe Tome." zašeptal naléhavě Bill a označkoval si svého miláčka jedním menším flíčkem na krku...
"Ty víš, že já bez Tebe také ne." usmál se Tom a přejel si ukazováčkem po tmavě červeným flíčku.
"Promiň.." zasmál se Bill a políbil bratra na čelo.. "Ale přeci..v autě nás bude víc..Co když..ne co když, ale já to opravdu nevydržím. Potřebuji Tě aspoň držet." dodal Bill na jedno nadechnutí a celý rudý se posadil na postel.
"Ale no tak.." pousmál se Tom a věděl, že tu touhu, tu nesmírnou touhu se Billa pořád dotýkat, cítil také… klekl si před něj a vzal do dlaní bratrovu tvář..Byl jak panenka..Ani jedna jediná chybička na jeho obličeji nebo těle..On byl Bill vůbec naprosto dokonalý..
"Bille,musíme to nějak vydržet. Sedneš si vedle mě a pak už něco vymyslíme." pohladil ho Tom po tváři a jemně políbil.
"Zabal si..broučku." usmál se Tom, a když dořekl to krásné oslovení, Billovi se znovu rozbušilo srdce..Znělo to tak..tak strašně krásně,upřímně,mile..Pousmál se a zadíval se na bratra který stál u dveří..
"Tome?" zarazil ho a přešel k němu..Tom k bratrovi zvedl hlavu a zadíval se znova do těch upřímných čokoládových očí..
"Miluji Tě." usmál se,pohladil jej po tváři a znova se vrátil na postel..

Tom vešel zpět do obýváku a hned se vrhl ke stolu se sladkostmi.
"Kde máš mikinu?" zeptal se trošku zvláštně Gustav a sjel si Toma zvláštním pohledem.
"Ježiš nechal sem jí tam. Jsem zapomněl." zavrtí hlavou a s čokoládovou tyčinkou se posadí vedle Gustava.
"Ahááá!" usměje se na něj Gusty a dál se zadívá na telku..
To něco slyšel? Nebo snad viděl? Ne to je blbost.' ptal se pořád sám sebe Tom a sledoval po očku Gustava jak se tváří.
"Co se děje?" zeptá se najednou Gustav a posadí se tak,aby správně viděl na Toma..Tom se zhluboka nadechne a zavrtí hlavou.
"Nic..co by se mělo dít?" zeptá se klidně a dál se zadívá na televizi.
"Tome nemusíš mi lhát..Co se děje?Je něco mezi Tebou a Billem..zvláštního." zašeptá to poslední slůvko skoro neslyšně a Tomovi se rozbuší srdce.
"Ehm..Tome,můžeš prosím Tě sem?Potřeboval bych se poradit." vyletí mezi dveře Tomovo dvojče a Tom okamžitě s úlevou vydechne.
"Jo jasně." usměje se na Billa a znova opustí Gustava, který nechápavě sleduje obě dvojčata.
"Co se děje?" zeptá se Tom svého bratra a posadí se na postel.
"Slyšel sem váš rozhovor." sklopí hlavu k zemi a Tom se usměje.. Nechce, aby se Bill trápil nebo byl nějak smutný. Tiše přešel až ke svému milovanému bratrovi a objal ho..Nechtěl přerušit do ticho, panující mezi nimi..Bill objal Toma okolo pasu a přitiskl se ještě blíž..Voněl tak krásně..Zhluboka se nadechl a sjel Tomovi na zadeček..Tom tiše vydechl,ale pak bratra zastavil.
"Broučku, teď ne." zašeptal a odhrnul mu vlasy z čela.. Musíme to nějak vysvětlit Gustovi … "Šel jsem vlastně pro mikinu", řekne hlasitěji Tom, aby to dolehlo až do vedlejší místnosti, kde Gustav koukal na televizi. "Jo a tenhle pásek je tedy dobrý?", přistoupil na Tomovu hru Bill, když řekl tuto větu také hlasitěji, aby Gustav opět slyšel, že dvojčata řeší jen módní záležitosti. Přesto se pořád drželi v obětí. Bill povzdechl a přemístil ruce na Tomovo záda. Nepřál si nic jiného, než být s Tomem navždy, ale věděl, že to nemůže. Kdyby se to provalilo, nedokáže si představit co by se stalo. Zavrhli by celou kapelu? Přišli by o ty nejlepší fanoušky, jaké mohou mít?Ano..měl strach, ale věděl, že Tom ho opravdu miluje a neopustí ho..Aspoň ne teď … tak brzy.
"Kluci?" zaklepe na dveře Gustav a dvojčata od sebe v rychlosti odskočí..Tom se posadí na postel a vezme do rukou papíry, které uviděl na nočním stolku.Bill strčí hlavu mezi oblečení do skříně..
"Ano?" křikne Bill a Gustav vejde..Podívá se na oba bratry a usměje se.
"Jdu dolu,tak tam pak přijďte, mohli by jsme tak vyjet dříve." usměje se Gustav,mrkne a znova opustí pokoj,do kterého vešel..
Bill se otočí zpátky na Toma, střetnou se pohledem a oba vyprsknou smíchy ... "No, koukám, že jem si opravdu šel pro mikinu a ty na sobě nemáš ani pásek, který ti přeci dneska tak sluší !!  Bill přejde s úsměvem k posteli na které Tom sedí a posadí se mu na klín. "Ale víš co, pásek nepásek, mikina nemikina … Gusťa je pryč. Máme volné pole působnosti.
"Bille.." vzdychne vzrušeně Tom a přitiskne ruce na bratrův zadeček.
"Hm?" broukne Bill a přejede jazykem po zrovna vytvořené značce na Tomově krku.Tom nic neřekne..Jemně bratra nadzvedne a převalí si ho pod sebe na postel..Bill se zadívá do jeho očí, ve kterých se utápí vždy, když do nich jen pohlédne..Přitáhne si Toma blíž k sobě za lem jeho trička a pronikne nedočkavě jazykem mezi Tomovy rty.
"Miluji Tě Bille.." zašeptá Tom a vyhrne bratrovi tričko..
"Já Tebe také Tome.." vydechne vzrušeně Bill a mezi prsty začne muchlat prostěradlo, když mu bratr jazykem krouží okolo pupíku a volnou rukou zajíždí na podbříško..Tiše začne vzdychat a skousávat si spodní ret, aby hlasitě nekřičel, i když se mu to moc nedaří.Tom se jen zlehka pousmál a zajel rty těsně ke knoflíčku u Billových kalhot..Udělal několik pohybů rukou a kalhoty rozepnul..Tom se něžně usmál a co nejpomaleji začal kalhoty stahovat..
"Kluci?" uslyšeli za dveřmi Davidův hlas a oba stuhli…
Napsaly-Sájuška a Sisíí ♥DE Bravíčko - scany ♥ 6/07 ♥

31. ledna 2007 v 22:48 | Sisíí |  Tokio Hotel - České i zahraniční časopisy
Photobucket - Video and Image Hosting
img478/8499/bild2062gd6id6.jpg
img248/4813/bild20017lh3ri3.jpg
Lidišky, tak jako nemůžu si pomoct, ale tady jim to fakt nesmírně slušííííí !!!! ♥
img248/7767/bild20091iw2mw7.jpg


Krásná fotenka Tokiáčků - stará, ale dokonalá ♥

31. ledna 2007 v 22:38 | Sisíí |  Tokio Hotel 2005
Lidišky, tahle fotenka je sice starší, ale je naprosto dokonalá ... Billíshek ještě s mango lookem a Tomík malý hošík :)) no, dokonalost ♥♥ teď už si všímám těch rozdílů !! Vyrostli nám ... jsou starší, ale jsou pořád krásní !! ♥♥ ještě hezčí !! ♥♥
Enjoy it !! S. ♥♥♥ Screensaver ÜEDW ♥♥ Tokio Hotel ♥♥

30. ledna 2007 v 22:54 | Sisíí |  Tokio Hotel 2007
Opět jedna ze sekce "fotenky vyrážející dech" .... protože toe opravdová krása !!! ♥
Mocky jim to tady slušíí !! MUCK ♥♥

Tokio Hotel ♥♥ Backstage in Moscaw ♥♥

30. ledna 2007 v 22:52 | Sisíí |  Tokio Hotel - Rusko 2006/2007
Lidiškyyy !! xD tak z těchto fotenek fakt jako nemůžu !!!! A to videjko ... ježiš !! No já jdu do kolen !! Toe bomba !! To je neuvěřitelně skvělá parta tohle !! ♥♥♥
Billíshek - solidní výtlem xD
Ale jak úpe Tomík .... " Nein ... mein Bruder? nein" xD
Jak jim to na letišti zblbli a na místenky napsali Gustav Listing místo Georg Listing ... tak tam z toho měli klucí srandu ... xD
Božeeee, ty brýle ... ale jo, MUCK !! Fakt !!! ♥♥ Jemu sluší prostě všeckooooo !! :-*
Opět solidní výtlem jako !!! ♥♥ Ten Bill tywe.... no já z něj fakt nemůžu !! :))
Hey, wir sind Tokio Hotel und es freut uns, dass wir können in Moskav sein !! :))
A tady, jak se dohadovali v letadle .... xD ja úpe Billík "Nieeee" :)) to bylo úplně jak rodilý Ćech :))
No bože xD Nad čím asi přemýšlí ?? :)) je sweet, že ?? A Tom seděl tady kousek v křesle a pozroval ho... to bylo ještě more sweet :)) ♥♥
Hey, M O S C A W :)) ♥♥
Bože, ten Bill měl super hlášky jako ... fakt ... jsem se úpa skládala do kolen !! xD a jak zpíval na té rozhledně .... xD
"...over the link ... all around we ... to the playing ... " nana lala lala xD
www.thlebdiesekundeth.blog.cz
Tohle je supa sweet výtlem Billíshka jako !! ♥♥ :))
www.thlebdiesekundeth.blog.cz
Zlatíško ... no tak... keep smiling .. tak ti to slušíkue nejvíce !! ♥♥♥
www.thlebdiesekundeth.blog.cz
A na závěr Gustík se svojí úžasnou mikinkou !! (Ale na Billíkovo mikinku z Arthurka nikdo a nic nemá !! :)) ♥ )
www.thlebdiesekundeth.blog.cz

Tokio Hotel - Backstage in Moscaw ♥♥ VIDEO ♥♥ stahuj !!

30. ledna 2007 v 21:53 | Sisíí |  Tokio Hotel - Videos
Zlatíškové !!! Tady vám dávám na stažení videjko - Tokio Hotel - Backstege in Moscaw ... To musíte vidět !!! Ten Billíshek tam ... jezusky xD on je střelenej, to není možné xD jak tam tančí a zpívá na té střeše ... no, ještě teď se směju fakt ... toe myšák :-*
Když stáhnete, nebudete litovat !! A to jako fakt !! :)) Je to jedno z nejsuprovějších videek ! :-*

Mixxík avatárečků ♥♥

30. ledna 2007 v 21:52 | Sisíí |  Tokio Hotel - Avatars
Lidišky, tady je mixxík avatárečků :)) je jich docela dost, tak si to vychutnejte :-*
Některé jsou opravdu moc povedené !! ♥
(100x100, 6Kb)
(100x100, 5Kb)(100x100, 7Kb)
(100x97, 20Kb)(100x100, 5Kb)(100x100, 27Kb)
(100x100, 29Kb)(100x100, 24Kb)(100x100, 25Kb)
(100x100, 14Kb)(107x107, 10Kb)
(107x107, 11Kb)(100x100, 4Kb)(100x100, 5Kb)
(100x100, 5Kb)(100x100, 7Kb)(100x100, 19Kb)
(100x100, 14Kb)(100x100, 28Kb)(100x100, 10Kb)
(100x100, 29Kb)(100x100, 6Kb)(100x100, 4Kb)Tokio Hotel 2005 - 2007 ♥♥ všechna ocenění !! ♥♥

30. ledna 2007 v 21:50 | Sisíí |  Tokio Hotel 2007
 • 2005

 • Bambi in der Kategorie Pop national
 • Comet in der Kategorie Bester Newcomer, sowie Super-Comet (vergeben unter allen Preisträgern des Abends nach telefonischer Zuschauerabstimmung)
 • Eins Live Kronein der Kategorie Bester Newcomer
 • Goldene Schallplatte: 1x Gold für Durch den Monsun (in Österreich)
 • Goldene Schallplatte: 1x Gold für Schrei (in Österreich)
 • Goldene Schallplatte: 1x Platin für Durch den Monsun (in Österreich)
 • 2006
 • Echo in der Kategorie Beste Newcomer
 • Steiger-Award in der Kategorie Beste Newcomer
 • Bravo Otto in Gold in der Kategorie Beste Rockband
 • Bild Osgar in der Kategorie Musik
 • Goldene Schallplatte: 3x Gold und 1x Platin für Schrei (LP)
 • Goldene Schallplatte: 3x Gold und 2x Platin für Leb die Sekunde: Behind the Scenes (Single)
 • Goldene Schallplatte: 1x Gold für Schrei (in der Schweiz)
 • Goldene Stimmgabel in der Kategorie: Beste deutsche Popband
 • Eins Live Krone in der Kategorie Bester Live-Act
 • 2007
 • European Border Breakers Award
 • BZ-Kulturpreis: in der Kategorie Rock